parallax background

Oferty z Holandii dla osób z działalnością gospodarczą - ZZP lub A1

Posiadamy wiele zleceń dla podwykonawców budowlanych – dla samozatrudnionych specjalistów prowadzących działalność gospodarczą.
Co tydzień otrzymujemy nowe, najświeższe oferty niemieckich i holenderskich Firm. Współpracujący z nami zagraniczni pracodawcy wykazują ciągłe zapotrzebowanie na specjalistów takich jak: cieśla szalunkowy, monter karton/gips, zbrojarz, malarz, stolarz, elektryk, hydraulik, murarz do klinkieru, spawacz MIG MAG TIG, ślusarz, monter konstrukcji stalowych.
Jeśli potrafisz samodzielnie porozumieć się na budowie, masz opanowany język angielski lub niemiecki na poziomie komunikatywnym (A2), posiadasz samochód i podstawowe narzędzia to w każdej chwili możemy przedstawić Ci kilka ofert pracy dla podwykonawców w różnych lokalizacjach Europy. Chętnie przyjmujemy zorganizowane grupy i brygady.
Napisz do nas na adres na adres praca@kontrakty.eu wpisując w temacie nazwę zawodu/stanowiska. Opisz jakie prace wykonujesz Ty i twoi ludzie, dołącz CV każdego z członków zespołu z informacją na temat ich znajomości języka obcego. Nasz zespół niezwłocznie przedstawi Wam najlepsze oferty aktualnie dostępne.
gdpr-image
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Polityka ochrony danych . Polityka ochrony danych.
Czytaj więcej